در تیرماه سال جاری صورت گرفت؛
انجام بیش از 500 مورد بازدید از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در کیش
دکتررضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: با توجه به حساسیت فصل تابستان و نظارتهای ویژه بر آب و غذا در سطح شهر و به منظور حصول اطمینان از سلامت آن، بازرسان بهداشت محیط 17 مورد نمونه برداری آب از نظر میکروبیولوژی انجام داده و تعداد 29مورد انواع مواد غذایی جهت بررسی های میکروبی، شیمیایی و قابلیت مصرف انسانی، به آزمایشگاه ارسال شد.
 ١٣:٣٣ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / آیا در دوران شیردهی باید ر ژیم غذایی خاصی رعایت شود؟
مادرانی که دارای تغذیه مناسب هستند نیازی به دستورات غذایی خاص ندارند. هیچ غذای مخصوصی وجود ندارد که حتما در برنام غذایی مادر شیرده گنجانده شود و هیچ ماده غذایی مخصوصی وجود ندارد که از رژیم غذایی مادر شیرده حذف شود مگر در موارد استثنائی.
 ٠٨:٤٧ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / هپاتیت B
کبد دومین عضو بزرگ بدن است که نقش ذخیره‌سازی و سوخت و ساز مواد غذایی در بدن و دفع سموم و مواد مضر را به عهده دارد . گاهی اوقات این عضو مهم دچار ورم یا التهاب می شود و نمی تواند کار خود را به خوبی انجام دهد که به این حالت هپاتیت می گویند.
 ٠٩:٥٧ - دوشنبه ٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات غربالگری رایگان بهداشتی در کیش
مرکز توسعه سلامت کیش با همکاری بیمارستان این جزیره با هدف ارائه خدمات سلامت محور به کیشوندان از 30 تیرماه به مدت دو هفته (لغایت 11 مرداد97) به افراد بالای 30سال خدمات رایگان غربالگری دیابت (قندخون بالا) وفشار خون (برای خانمها وآقایان)و غربالگری سرطان سینه (خانمها) ارائه می دهد.
 ١٣:٤٥ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز غربالگری دیابت و فشار خون افراد بالای 30 سال در کیش
مرکز توسعه سلامت کیش با هدف ارائه خدمات سلامت محور به کیشوندان از 30 تیرماه به مدت دو هفته به افراد بالای 30سال خدمات رایگان غربالگری دیابت (قندخون بالا) وفشار خون ارایه می دهد.
 ١٠:٣٤ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>