توسط تیم سلامت مرکز توسعه سلامت کیش صورت گرفت:
بازدید از هتل و مراکز اقامتی، پایگاه سلامت و مدرسه ایران زمین جزیره هندورابی
دکتر رضانیا؛ رئیس مرکز توسعه سلامت کیش عنوان کرد: تیم سلامت مرکز توسعه سلامت کیش از هتل، رستوران، پایگاه سلامت و مدرسه جزیره هندورابی بازدید و آموزش های لازم را ارائه کردند.
 ١٤:٤١ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش مهارت "نه" گفتن و جرات مندی به کودکان در جزیره کیش
بسیاری از کودکان و نوجوانان ما هنوز نمی دانند که در برابر یک تعارف غیر منطقی،;یک خواسته ی باطل، یک رفتار انحرافی، یک عمل نا مشروع یا دعوت یک دوست نا باب، “نه ” بگویند.
 ١٣:٥٥ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با آغاز هفته سلامت بانوان و هفته سلامت روان صورت گرفت:
همایش پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی توسط بانوان مرکز توسعه سلامت کیش
با توجه به اهمیت و شیوع کم تحرکی در جامعه زنان کشور (2 برابر مردان) و تأثیر آن بر کلیه ابعاد سلامت آنان از بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها تا مشکلات روانی اجتماعی، اسکلتی عضلانی و ناباروری، موضوع فعالیت فیزیکی به عنوان محور اصلی پویش فوق در سال جاری انتخاب شده است؛ به همین مناسبت همایش پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی توسط بانوان مرکز توسعه سلامت کیش انجام شد.
 ٠٩:٤٨ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز توسعه سلامت کیش:
بهداشت روان در زندگی افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است
انتخاب شعار "سلامت روان در محیط های کاری" نشان می دهد که نهادهای جهانی به این باور رسیده اند که سلامت روان در محیط کاری ارزشمند است و بسیاری از کشورهای صنعتی و پیشرفته نیز با این عقیده موافق هستند؛ چرا که سلامت روان فرد در محیط کار یکی از عوامل افزایش بهره وری و بازدهی کاری است.
 ١٠:٣٢ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز توسعه سلامت کیش:
زنان، محور و مدیر سلامت خانواده هستند
دکتر محمد رضا رضا نیا؛ رییس مرکز توسعه سلاما کیش در مورد برنامه های هفته ملی سلامت بانوان در کیش گفت: پویش هفته ملی "سلامت بانوان ایران"، همه ساله در هفته پایانی مهرماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروههای مختلف جامعه در خصوص اولویت های سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می شود.
 ١٤:٤٥ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>