صفحه اصلی > وبدای مراکز > پارسیان 


در هفته دولت در شهرستان پارسیان صورت گرفت:
ارائه عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان در جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولان
 

در چهارمین روز از هفته دولت، جلسه پرسش و پاسخ مسئولین با مردم با همکاری حوزه برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پارسیان در مرکز دهستان بوچیر تشکیل شد.

در این نشست دکتر آمنه ماجدی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان ضمن تبریک هفته دولت گفت: از حمایت و همراهی  همه مسئولین شهرستان در طول یک سال گذشته، به خصوص از فرماندار شهرستان و همچنین تلاش همکاران در حوزه سلامت که شاهد تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت در جای جای نقاط شهرستان هستیم، تشکر می کنم.

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت؛ طرحی که با تدبیر در کشور آغاز گردیدو به مهمترین موضوع اجتماعی که همان سلامت آحاد جامعه است و مایه افتخار هر ایرانی است تبدیل شد.

دکتر ماجدی ابراز کرد: خوشبختانه با یاری خداوند و همت مسئولین و همراهی مردم، با اجرای این طرح شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم از خدمات سلامت و کاهش هزینه‌های بستری در بیمارستان‌های دولتی بودیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان عنوان کرد: از ابتدای شروع طرح تحول نظام سلامت، شاهد اجرای پروژه های عمرانی سلامت در شهرستان به منظور گسترش و دسترسی بهتر شهروندان به خدمات سلامت و همچنین افزایش ضریب امنیت سازه ای ساختمان های بخش بهداشت و درمان و در راستای تکریم ارباب رجوع و ایجاد فضای سالم و شایسته این مردم صبور بوده و هستیم.

دکتر ماجدی تصریح کرد: پروژه ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت روستای بوچیر که به همت خیرین این روستا ساخته شد، نمونه ای از این دستاوردها می باشد. هدف ما دسترسی همه مردم به بهترین خدمات اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان  می باشد و انتظار می‌رود هر کسی در عرصه خدمات سلامت و بهبود سلامت مردم در کشور تلاش می‌کند، طرح سلامت را متعلق به خود بداند.

 

در این نشست از خیر سلامت؛ محمد دربان، بانی ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت روستای بوچیر با اهداء لوح یادبود تقدیر و تشکر شد؛ همچنین از پزشک و دندانپزشک این مرکز از طرف فرماندار و بخشدار مرکزی  با اهداء لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٩٨٤ | تعداد نمایش خبر : 147
 

 


خروج