صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


از پزشکان بخش دولتی و خصوصی شهرستان بندرخمیر تجلیل شد
 

مراسم جشنی به مناسبت بزرگداشت روز پزشک در محل سالن مهمانسرای کارخانه سیمان هرمزگان با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان بندرخمیر و پزشکان بخش دولتی و خصوصی این شهرستان برگزار و از زحمات این عزیزان با اهداء لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین صفائی حائری؛ امام جمعه شهرستان بندرخمیر در این آیین گفت: اخلاق، رفتار و منش پزشکان می‌تواند به بیماران و کسانی که به آنان مراجعه می‌کنند، کمک‌کننده باشد.

صفائی حائری افزود: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر، شاهد تحول‌های چشم‌گیری در این حوزه هستیم ولی کمبودهایی در شهرستان وجود دارد که باید تمام تلاش خود را در جهت رفع این کمبودها انجام دهیم.

محمد ملایی؛ فرماندار شهرستان بندرخمیر نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت روز پزشک و هفته دولت بیان داشت: طرح تحول نظام سلامت یکی از خدمات ارزنده دولت یازدهم است که با اجرای این طرح سازنده، همه مردم کشور تحت پوشش خدمات سلامت قرار گرفته‌اند و پزشکان نقش تعیین کننده ای در اجرای این طرح عظیم دارند.

دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر ضمن تبریک روز پزشک گفت: در کنار پزشکان، خانواده های آنان هستند که با کمترین امکانات رفاهی در مناطق کمتر برخوردار به مردم خدمت رسانی می کنند؛ در حالی که می توانند در جاهایی با امکانات رفاهی بهتر زندگی کنند. لذا باید از این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

 

دکتر حسین درویش خواه؛ رئیس بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر نیز در حاشیه این مراسم، با بیان اینکه  شغل پزشکی از قداست ذاتی برخوردار است به همین سبب باید حرمت و قداست ذاتی این حرفه را دانست، خاطرنشان کرد: بدون شک سلامت، محوری ترین مباحث توسعه کشور است و طرح تحول سلامت از جمله برنامه و اقدامات شاخص دولت محسوب می شود.

تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٩٣٢ | تعداد نمایش خبر : 212
 

 


خروج