صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


در هفته دولت صورت گرفت:
عیادت از بیماران بستری در بیمارستان نیاپور بندرخمیر و غبارروبی مزار شهدای گمنام
 

همزمان با هفته دولت، فرماندار و امام جمعه بندرخمیر به همراه مسئولان شهرستان بندرخمیر پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا و غباروبی و قرائت فاتحه مزار شهدای گمنام، با حضور در بیمارستان نیاپور از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری؛ امام جمعه شهرستان بندرخمیر در آیین عیادت از بیماران بستری بیمارستان نیاپور گفت: از نظر اسلام عیادت از بیمار جزء حقوقی است که برادران و خواهران دینی موظفند نسبت به همدیگر مراعات کنند. 

صفایی حائری در حین عیادت از بیماران، ضمن  اطلاع از وضعیت رسیدگی به بیماران، ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای آنان شفای عاجل مسئلت کرد.

محمد ملایی؛ فرماندار شهرستان بندرخمیر با توجه به اعلام رضایت بیماران بستری از خدمات بیمارستان نیاپور گفت: اعلام رضایت بیماران و همراهان از خدمات بیمارستان، نشان دهنده تلاش های بی وقفه عزیزان شاغل در بیمارستان، مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است.

فرماندار شهرستان بندرخمیر در جمع پرسنل و کادر پرستاری بیمارستان نیاپور این شهرستان گفت: همه شما عزیزان پیشگامان عرصه سلامت هستید که با بردباری، از خودگذشتگی و کار شبانه روزی آرامش و آسایش بیماران را فراهم می کنید.

دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر در حاشیه این بازدید در خصوص نحوه پرداخت هزینه ها، تعرفه های درمانی، دریافت ملزومات و وسایل پزشکی مورد نیاز و گوشه ای از عملکرد بیمارستان توضیحاتی ارائه کرد.

 

دکتر درویش خواه؛ رییس بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه سلامت بزرگترین نعمت برای هر انسان است که باید از این نعمت بزرگ به عنوان امانت الهی صیانت شود تا در نهایت سلامت خانواده و اجتماع در عرصه‌های مختلف حفظ گردد، افزود: خدمتگزاری به مردم و کسب خیر دنیا و آخرت، نیازمند حفظ سلامت انسان است که مردم فهیم ما برای سلامت خود و جامعه و سربلندی کشور باید به این مهم توجه کنند.

تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٩٣١ | تعداد نمایش خبر : 184
 

 


خروج