صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر:
سلامتی جامعه پیش شرط توسعه است
 

حجت الاسلام والمسلمین مهرداد ملاحی؛ روحانی ناحیه بسیج سپاه شهرستان بندرخمیر ضمن عرض تبریک و تهنیت روز پزشک گفت: امروز مصادف هست یا سالروز ازدواج با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و آقا امیرالمومنین علی(ع) و این روز مبارک را به تمامی دست اندرکاران جامعه پزشکی هم درحوزه بهداشت و درمان و هم کارکنان بیمارستان بندرخمیر تبریک و تهنیت گفت.

حجت الاسلام والمسلمین ملاحی افزود : دانشمند بزرگ ایرانی حکیم بزرگ ابوعلی سینا کتاب پزشکی نوشت که کتاب قانون وی در دنیا حرف اول را در زمینه طبابت می زند که امید است همه شما پزشکان این مرز و بوم باعث سربلندی اسلام و جامعه پزشکی شوید و با زحمات و تلاشی که می کنید، یک درد از دردهای جامعه کم شود.

سرهنگ اسماعیل سدید پناه؛ فرماندهی ناحیه بسیج سپاه شهرستان بندرخمیر گفت: سالروز ازدواج فاطمه زهرا (س) و امیرالمومنین علی(ع) و یکم شهریور ماه سالروز تولد شیخ الرئیس ابوعلی سینا؛ پزشک حاذق ایرانی و روز پزشک را به پزشکان و کادر درمانی شهرستان بندرخمیر تبریک گفت. 

سرهنگ سدید پناه افزود: زحماتی که شما در طول سال می کشید، گرچه این زحمات برای مردم بوده ولی این تلاش ها ارزشمند می باشد و از همکاری دکتر معصومه شکری زاده، دکتر حسین درویش خواه و دکتر فریدون صمصام پور که در طول سال گذشته و  سال جاری با بسیج جامعه پزشکی شهرستان داشتند، تشکر و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: امسال با همکاری خوب مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، برنامه های خیلی خوب در مناطق محروم روستایی، منطقه کهورستان، رویدر و روبار با اعزام تیم پزشکی صورت گرفت و بیش از 700 نفر از مردم محروم  این مناطق از خدمات رایگان پزشکی بهرمند شدند.

دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از سرهنگ سدیدپناه و هیئت همراه گفت: این روز را به همه پزشکان به خصوص همکاران مجموعه بهداشت و درمان و بیمارستان بندرخمیر تبریک می گویم و آرزوی موفقیت، سربلندی و سلامتی در تمام مراحل زندگی و حرفه مقدس پزشکی برای آنها دارم.

دکتر شکری زاده افزود: سلامتی جامعه پیش شرط توسعه است و جامعه سالم زمینه ساز شکوفایی کشور در همه ابعاد و زمینه هاست و پزشکان پیام آوران نشاط و سرزندگی جامعه هستند و با تلاش بی شائبه ای که در جهت سلامتی آحاد جامعه به خرج می دهند، شایسته قدردانی هستند.

دکتر حسین درویش خواه؛ رئیس بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر با عرض تبریک روز پزشک به تمامی پزشکان شهرستان بندرخمیر گفت: حضور فرمانده ناحیه سپاه بندرخمیر و هیئت همراه در محل کار پزشکان در سالروز گرامیداشت دانشمند بزرگ و طبيب برجسته نامدار ايرانی، شيخ‌الرئيس ابو علی سينا  و تشکر و قدردانی از زحمات پزشکان این مجموعه، مایه افتخار و موجب خرسندی ماست.

 

تاریخ درج خبر : جمعه ٣ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٩٠١ | تعداد نمایش خبر : 179
 

 


خروج