صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


اجرای طرح پایلوت بازنگری برنامه کودک سالم و مانا در شهرستان بندرخمیر
 

سهیلا مرادی؛ مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شهرستان بندرخمیر در اجرای طرح بازنگری کودک سالم و مانا به عنوان نمونه استانی شناخته شد و این شهرستان به عنوان پایلوت این طرح خواهد بود.

مرادی با اشاره به اینکه این طرح کشوری فقط در چند استان در حال اجراست، افزود: یکی از استان های پیشرو در کشور، هرمزگان است و بر اساس بررسی های میدانی توسط معاونت بهداشتی، شهرستان بندرخمیر پذیرای سایر شهرستان های استان در حوزه آموزش و بهره گیری از اطلاعات و برنامه های این طرح خواهد بود.

وی عنوان کرد: در راستای اجرای این طرح، تغییراتی در سامانه سیب شهرستان بندرخمیر ایجاد خواهد شد که احیاناً اگر همکاران در حین کار با مشکلاتی روبرو شدند، با بهره گیری از تجربیات همکاران خود در ستاد شبکه و در نهایت معاونت بهداشتی دانشگاه، این مشکلات رفع گردد.

دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر ضمن تقدیر و تشکر از حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه مبنی بر نگاه و اعتماد ویژه به شبکه بهداشت بندرخمیر، گفت: افتخار بزرگی است که شهرستان بندرخمیر به عنوان پایلوت برنامه کودک سالم و مانا انتخاب شده است.

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٠١٠ | تعداد نمایش خبر : 366
 

 


خروج