صفحه اصلي > وبدای مراکز > بندرخمیر 


مفقود شدن یک نفر در سیل شب گذشته
دکتر امیرحسن اسدی؛ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از گرفتار شدن یک دستگاه خودرو تویوتا سواری با سه سرنشین در سیل، بر اثر طغیان رودخانه دشت جیحون در تنگه دالان و دشت جیحون خبر داد.
 ١٥:٢٠ - پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی تدوین برنامه پاسخ به بلایا و فوریت ها (EOP)در بندرخمیر
دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر گفت: هر اقدامي در كشور زيرشاخه يكي از برنامه هاي كلان و در چارچوب اصول و قواعد است و بلايا و بحران ها به دليل ماهيت غيرقابل پيش بيني، مديريت غيرمنتظره و سختي دارند؛ اما اگر بر اين حوزه برنامه محوري حاكم شود، امور ساختار گرفته و تسهيل مي شود.
 ٠٨:٢١ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان:
ارتباط تنگاتنگ بهورزان با پزشکان و مربیان مراکز بهداشتی درمانی در روند ارائه خدمات مطلوب نقشی اساسی دارد
دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر به صورت سرزده از پنج مرکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش طی یک روز و در بازه زمانی صبح و عصر بازدید نمود و میزان رضایت مندی ارباب رجوع از خدمات ارائه شده، پیشرفت ثبت خدمات در سامانه سیب، پیشرفت برنامه های تحول سلامت، کیفیت ارائه خدمات و بررسی مشکلات را مورد ارزیابی و پایش قرار داد.
 ٢٠:٤٨ - پنج شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک کشته و 7 مجروح در تصادف بین یک دستگاه پژو 405، وانت پیکان و موتورسیکلت
در پی تماس تلفنی شب گذشته در ساعت 21:14 و ارائه گزارشی مبنی بر وقوع تصادف بین یک دستگاه 405، وانت پیکان و موتور سیکلت، در محور بندرخمیر – بندرلنگه بخش مهران روستای پدل – لمزان، به مرکز اورژانس 115 بندرلنگه، بلافاصله آمبولانس دژگان و آمبولانس اورژانس 115 بندرخمیر به محل اعزام شدند.
 ٢٠:٤٣ - پنج شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته شیر مادر در بندرخمیر انجام شد:
ویزیت رایگان مادران و کودکان مناطق محروم روستایی در بندرخمیر
دکتر معصومه شکری زاده؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر گفت: در راستای محرومیت‌زدایی و کمک به سلامت افراد نیازمند و محروم، شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر در مناطق محروم توسط کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش خود برنامه ویزیت رایگان را در مناطق محروم این شهرستان در طول هفته اجرا می‌کند که این اقدام به مناسبت هفته جهانی شیر مادر در چند مرکز و منطقه محروم به مرحله اجرا در آمد.
 ١٣:٣٦ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>