صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


در هفته سلامت صورت گرفت:
افتتاح مؤسسه خیریه بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک
 

در سومین روز از هفته سلامت، مؤسسه خیریه بیمارستان رهروان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک با حضور معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک  و فرماندار و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

دکتر محمد امین خواجه زاده بندری، رییس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) جاسک گفت: به منظور ساماندهی خدمات عام المنفعه و امور نیکوکاری و بهره برداری از منابع حاصل از امور خیریه جهت تأمین نیازهای داروئی – درمانی حمایتی و تجهیزات مورد نیاز بیماران و هم چنین ساخت و بازسازی بیمارستان و توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک، مأسسه خیریه افتتاح شد.

زهرا برجعلی، مدیر اجرایی خیریه مؤسسه بیمارستان رهروان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان جاسک گفت: هدف این مؤسسه، یاری رسانی به درماندگان، کمک به نیازمندان با تأمین هزینه اعمال جراحی، ویزیت پزشک و تأمین دارو، کمک به بیماران صعب العلاج و جهت تأمین تجهیزات و امکانات درمانی، همیاری در احداث و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی بویژه در مناطق محروم و ارتباط و تعامل با خیریه ها و مؤسسه ها می باشد.

 

گفتنی است در پایان این مراسم، از چند نفر از خیرین شهرستان توسط دکتر حسن نژاد، معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اهدای لوح، تقدیر شد.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٤٣٤ | تعداد نمایش خبر : 158
 

 


خروج