صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


با حضور فرماندار شهرستان جاسک صورت گرفت:
عیادت از بیماران بستری در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک به مناسبت هفته سلامت
 

در دومین روز از هفته سلامت، عیادت از بیماران بستری در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک با حضور فرماندار و مسئولین ادارات و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک صورت گرفت.

دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: در دومین روز هفته سلامت، با حضور فرماندار و مسئولین ادارات از بیماران بخش های بستری، دیالیز، تالاسمی و اورژانس بیمارستان، عیادت و دلجوئی شد.

دکتر ابراهیمی افزود: خانواده های بیماران بستری در بیمارستان، با ابراز رضایت از بهبود وضعیت رسیدگی به بیماران، از تلاش ها و پیگیری های مستمر کارکنان این بیمارستان تقدیر و تشکر کردند.

دکتر امین خواجه زاده بندری، رییس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) گفت: تحول در نظام سلامت، با رویکرد حفاظت مالی از مردم، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت و نیز ارتقای کیفیت خدمات اجرا می شود.

 

وی اهداف طرح نظام سلامت را کاهش میزان پرداختی بیماران بستری و حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حضور پزشکان متخصص در بیمارستان های دولتی، ارتقای کیفیت هتلینگ در بیمارستان های دولتی، ارتقای کیفیت خدمات در بیمارستان های دولتی، برنامه ترویج زایمان طبیعی و راه اندازی اورژانس هوایی عنوان کرد.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٣٩٨ | تعداد نمایش خبر : 129
 

 


خروج