صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 64 تختخوابه منطقه دوم ارتش در شهرستان جاسک
امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم آغاز احداث بیمارستان 64 تختخوابی منطقه دوم دریایی ولایت گفت: این بیمارستان با اعتبار 70 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع و با زیر بنای 15 هزار و 250 متر مربع در سه طبقه و در مدت 30ماه ساخته خواهد شد.
 ١٢:٢٤ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عیادت رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از تکنسین آسیب دیده اورژانس جاسک
دکتر امیر حسن اسدی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان با جمعی از همکاران اورژانس بندرعباس، ضمن عیادت از تکنسین آسیب دیده اورژانس 115 جاسک، پیگیر روند درمان وی شد.
 ١٠:١٥ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستگیری فردی ، پزشک نما در شهرستان جاسک
دکتر عباس ابراهیمی ، مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از دستگیری یک فرد در قالب پزشک که بدون داشتن تحصیلات پزشکی و مجوز قانونی اقدام به طبابت و توزیع دارو می کرد؛ خبر داد.
 ١١:١٣ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولد کودک جاسکی در آمبولانس اورژانس
دکتر عباس ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک از یک مورد زایمان موفق در آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت گوان خبر داد.
 ٠٩:٢٨ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خیّرین در ارتقای سلامت جامعه نقش بسیار مهمی دارند
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک، در دیدار با خیّرین و فرماندار شهرستان جاسک، از شروع عملیات اجرائی ساخت پایگاه سلامت محله یکبنی در این شهرستان توسط سید عبدالرحیم حسینی، خیّر حوزه سلامت در آینده نزدیک خبر داد.
 ٠٨:١٢ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>