بررسی وضعیت پروژه های عمرانی مشارکتی در شهرستان رودان
 

آخرین وضعیت روند اجرایی پروژه های عمرانی در حال اجرای شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با حضور مسئولان شبکه و پیمانکاران طرف قرارداد پروژه های مشارکتی ۵۰-۵۰ در دفتر مدیریت شبکه بهداشت رودان مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر غلامعلی خجندی مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان با اشاره به وضعیت پروژه های نیمه تمام اظهار داشت : تعدادی پروژه بهداشتی درمانی نیمه تمام دارای اولویت در شهرستان وجود دارد؛ که باید در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری برسند و برای تکمیل و بهره برداری از آنها نیاز به تخصیص اعتبار و کار مضاعف و تلاش همه مسئولین است.

در ادامه صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت درمان شهرستان رودان گزارشی از وضعیت پروژه های بهداشتی به ویژه روند اجرایی پروژه های عمرانی ارائه کرده و افزود: تمامی پروژه های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان در دست اجرا است؛ که با حمایت ها و با پیگیری های مدیریت شبکه و تلاش دلسوزانه پیمانکاران مجری پروژه ها، امیدواریم در موعد مقرر به بهره برداری برسند.

در این جلسه نیز هر یک از پیمانکاران گزارشی از پیشرفت فیزیکی پروژه در دست احداث شان و موانع و مشکلات موجود را مطرح نمودند و برای سرعت بخشیدن به پروژه ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

گفتنی است: این جلسه با حضور دکتر غلامعلی خجندی مدیر شبکه، مهرداد صالحی معاون بهداشتی ، حسن افریدون مسئول ستاد گسترش و پیمانکاران پروژه های بهداشت و درمان شهرستان رودان برگزار شد

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٠٦٢ | تعداد نمایش خبر : 165
 

 


خروج