صفحه اصلي > وبدای مراکز > رودان 


افتتاح ۲۲ تخت روانپزشکی در هرمزگان همزمان با سراسر کشور / افتتاح همزمان 1000 تخت روانپزشکی در سراسر کشور
دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در آیین افتتاح همزمان 1000 تخت روانپزشکی در کشور ضمن اشاره به ضرورت افزایش تخت های روانپزشکی در کشور گفت: ایجاد تخت های روانپزشکی در بیمارستان های عمومی سالها یک ضرورت بوده است. به همین منظور و در راستای اجرای تحول نظام سلامت، همزمان با سراسر کشور افتتاح ۲۲ تخت روانپزشکی در شهرستان های رودان و بستک انجام شد.
 ١١:٣٨ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناسان تغذیه، سلامت محیط و کار و امور کودکان از روستا مهدهای شهرستان رودان بازدید کردند
شریف پور؛ کارشناس تغذیه واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان رودان در این رابطه گفت: کودکان آینده سازان کشور هستند و هرگونه کم توجهی در حفظ و تأمین سلامتی آنها باعث بروز ضایعه ای جبران ناپذیر می شود. لذا هدف کلی ما از این بازدیدها، ارتقاء سطح بهداشت تغذیه و محيط روستامهدها به منظور ارتقاء سطح سلامت کودکان می باشد.
 ١١:٤٤ - دوشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
به دنبال توزیع نیروهای متخصص جدید الورود به استان دکتر داوودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه معاون بهداشتی دانشگاه و مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان به طور سرزده بازدید به عمل آورد و با حضور در بخش های مختلف این مرکز از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به مراجعین توسط پزشکان، پرستاران و دیگر پرسنل قرار گرفت .
 ١٤:٠٩ - يکشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر سید حسین داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان :
رسانه ها در ارتقاء فرهنگ باروری سالم در جامعه به دانشگاه کمک کنند
دکتر داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، درباره علل مرگ مادران باردار و لزوم فرهنگ سازی جهت جلوگیری از این عارضه، با نمایندگان خبرگزاری های کشور در استان هرمزگان جلسه هم اندیشی تشکیل داد .
 ٠٠:١٠ - پنج شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای مرحله سوم وارنیش فلورایدتراپی دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان رودان
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: مرحله سوم طرح وارنیش فلوارید تراپی برای 13 هزار و 246 دانش آموز مقطع ابتدایی شهرستان رودان از تاریخ آبان 95 به صورت رایگان اجرا می شود.
 ١٣:١٥ - دوشنبه ١٧ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>