صفحه اصلي > وبدای مراکز > رودان 


معدوم سازی بیش از 1800 بسته شیر 200 سی سی و 5/2 تن برنج غیرقابل مصرف انسانی در شهرستان رودان
به گزارش روابط عمومی شهرستان رودان؛ بیش از 1800 بسته شیر 200 سی سی و 2 و نیم تن برنج غیر قابل مصرف انسانی، از سطح مدارس شهرستان رودان جمع آوری و معدوم شد.
 ١٤:٠٩ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله دوم طرح ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال
سلمان آهسته؛ مسئول اجرایی طرح ملی ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال گفت: در روز اول از مرحله دوم اجرای طرح ملی ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در شهرستان رودان، 14 هزار و 172 خانوار از 33 هزار و 678 خانوار رودانی تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.
 ١٣:٥٩ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛
خانه بهداشت روستای استخرو شهرستان رودان به بهره برداری رسید
خانه بهداشت استخرو، تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی برنطین در شهرستان رودان با حضور فرماندار، مسئولین و مدیران بهداشت و درمان شهرستان رودان به بهره برداری رسید.
 ١٠:٠١ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت پرشور و همه جانبه مدیر و کارمندان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در راهپیمایی 22 بهمن
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و همچنین تجدید میثاق دوباره با آرمان های انقلاب و نیز در راستای فرامین حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان، اورژانس 115، رئیس و کارکنان بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان، همگام با مردم ولایتمدار در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کردند تا با آرمان های انقلاب تجدید بیعت نمایند و خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام کنند.
 ٠٩:٤٥ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی زیارتعلی رودان به بهره برداری رسید
در دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی و با حضور امام جمعه شهر زیارتعلی، فرماندار، مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان رودان و جمعی ازمردم، ساختمان آزمایشگاه مرکز بهداشتی درمانی زیارتعلی افتتاح شد.
 ٠٩:٣٩ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>