در هفته دولت صورت گرفت:
آغاز ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری در شهرستان قشم
 

در هفتمین روز از هفته دولت، مراسم کلنگ زنی ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت روستای گوری از توابع بخش شهاب شهرستان قشم با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مسئولین سیاسی و مذهبی شهرستان قشم برگزار گردید.

دکتر بهزادی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در این مراسم گفت: مرکز توسعه سلامت گوری به عنوان نهمین مرکز توسعه سلامت قشم در زمینی به وسعت ۴هزار مترمربع ظرف مدت یک سال ساخته خواهد شد و هزینه ساخت مرکز بنابر وصیت مرحوم عبدالباسط ناظمی قشمی توسط بازماندگان آن مرحوم به صورت 100درصد  پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: شیخ محمدعلی امینی؛ امام جمعه طبل به عنوان نماینده خیر مرحوم عهده دار و متولی این امر خداپسندانه خواهد بود.

شیخ محمد علی امینی؛ امام جمعه طبل با اشاره به وصیت خیر مرحوم ناظمی قشمی جهت ساخت مرکز گوری، احداث این مرکز را گام مهمی در توسعه سلامت مردم و به خصوص روستای گوری عنوان کرده و انجام این اقدامات خیرخواهانه را منشأ برکات و باقیات صالحات مؤمنین و مؤمنان عنوان کرد.

 

وی از خدمات شایسته مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم، معاون بهداشتی شبکه، مسئول گسترش و همه دست اندر کاران عرصه سلامت قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر : شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٩٩٨ | تعداد نمایش خبر : 146
 

 


خروج