تکمیل 8 باب خانه بهداشت در روستاهای محروم شهرستان بشاگرد
 

دکتر عباس علیمراد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد با اشاره به توسعه شبکه و گسترش خدمات بهداشتی اولیه در شهرستان در جهت برقراری عدالت در سلامت گفت: با حمایت و پشتیبانی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان توانستیم امسال ۸ باب خانه بهداشت در روستاهای محروم شهرستان (وی، مرانگ، بیورچ، سرحور، دستگردناگرد، برکهنک، حسین آباد و تیسور) احداث کنیم.

 دکتر علیمراد در ادامه از با اشاره به بخشی از پروژه های در حال ساخت حوزه سلامت شهرستان بشاگرد گفت: مرکز خدمات جامع سلامت شهری امام حسین (ع) سردشت، 10 واحد زیست پزشک و ماما و خانه بهداشت گوریچی از پروژه های در دست ساخت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد است.

وی ابراز کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سیت در مرحله واگذاری زمین و اخذ پروانه می باشد؛ که بزودی عملیان اجرایی این پروژه نیز آغاز خواهد شد؛ در همین راستا تعداد ۱۴ باب  خانه بهداشت برای سایر روستاهای محروم به تصویب اولیه رسیده و جهت ساخت با خیرین  تفاهم نامه امضاء شده است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد خاطرنشان کرد: امید است با مجموع فعالیت های در دست اقدام در آینده ای نزدیک شاهد تحولی شگرف در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در دورترین نقاط شهرستان باشیم؛ و مردم عزیز بتوانند از خدمات قابل ارایه در این مراکز بهره مند شوند؛ تا به سمت جامعه ای سالمتر گام برداریم.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٠٧٧ | تعداد نمایش خبر : 172
 

 


خروج