ابراز تأثر شدید و تسلیت دکتر سیاری؛ معاون بهداشتی وزارت بهداشت در پی حادثه تصادف بستک و دلجویی از مجروحان
 

با توجه به سانحه رانندگی روز دوشنبه 29 خرداد ماه در شهرستان بستک که منجر به فوت دکتر نبیل بهروزی؛ پزشک شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک و جراحت چند تن دیگر از همکاران شبکه بهداشت در حین انجام مأموریت شد، دکتر سیاری؛ معاون بهداشتی وزارت بهداشت پیرو تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن ابراز تأسف و تأثر شدید، درگذشت دکتر بهروزی را تسلیت گفت و جویای حال مجروحان این حادثه شد.

وی تأکید کرد: کلیه اقدامات درمانی برای مجروحان این حادثه به نحو احسن انجام شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، به دنبال پیگیری های انجام شده، وضعیت سایر سرنشینان خودرو شامل ماما، کاردان بهداشت محیط، بهورز و راننده خودرو بدین شرح می باشد: مجروح م.م مامای مرکز با ضریب هوشی بالا در ناحیه لگن و جناغ سینه و مهره های گردن دچار شکستگی شده است و مشکوک به خونریزی خفیف مغزی است که مشاوره مغز و اعصاب و بررسی های لازم در حال انجام است.

مصدوم دیگر م .پ کاردان بهداشت محیط مرکز که از ناحیه لگن و پا دچار شکستگی شده، حال عمومی نسبتاً خوبی دارد و اقدامات درمانی در حال انجام است .

 

حال عمومی ا.ع راننده این مرکز نیز خوب می باشد و در حال انجام بررسی های بیشتر است و بهورز مرکز نیز با حال عمومی خوب ترخیص شد .

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٢٤١ | تعداد نمایش خبر : 278
 

 


خروج