صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرلنگه 


به همت واحد آموزش و واحد نقلیه مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان صورت گرفت:
برگزاری دورۀ کمک های اولیه و دورۀ تعمیر و نگهداری آمبولانس، ویژه رانندگان آمبولانس های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بندرلنگه
 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از برگزاری دورۀ آموزش کمک های اولیه و دوره تعمیر و نگهداری آمبولانس، ویژه رانندگان آمبولانس های درمانگاهها و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بندرلنگه خبر داد.

دکتر اسدی گفت: با توجه به لزوم آموزش کمک های اولیه به رانندگان آمبولانس های مراکز بهداشتی و درمانی، به منظور خدمات رسانی بهینه تر به بیماران در مواقع لزوم و آموزش اصول رانندگی صحیح و ایمن با آمبولانس، لازم دیدیم این دوره با رعایت تمامی استانداردهای آموزشی و بر اساس آخرین گاید لاین های دنیا، برگزار گردد.

در این کارگاه که با حضور 13 نفر از از رانندگان آمبولانس های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بندر لنگه برگزار شد، روش صحیح انجام احیاء قلبی و ریوی، نحوه باز کردن راه هوایی در افرادی که دچار انسداد راه هوایی شده اند،  اصول آموزش رانندگی صحیح و ایمن با آمبولانس و تعمیر و نگهداری آمبولانس آموزش داده شد.

 

لازم به ذکر است که دوره ای مشابه بر اساس زمان بندی واحد آموزش و نقلیه این مرکز، برای رانندگان آمبولانس های مراکز بهداشتی و درمانی سایر شهرستان ها برگزار خواهد شد.

تاریخ درج خبر : شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٨٣٨ | تعداد نمایش خبر : 183
 

 


خروج