صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرلنگه 


در دومین روز از هفته دولت صورت گرفت:
بهره برداری از بخش های دیالیز و تالاسمی در بیمارستان شهدا بندرلنگه
پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان بندرلنگه باحضور استاندار هرمزگان و دکتر فرشیدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به بهره برداری رسید.
 ٠٧:٥٠ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان بندرلنگه
دکتر عنایت عاقل، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه از آغاز "طرح بسیج ملی کنترل فشار خون" در شهرستان بندرلنگه همزمان با سراسر کشور خبر داد.
 ٢٣:٣٨ - جمعه ٣ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه به مناسبت هفته سلامت
هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم و سهم آن در تحقق توسعه پایدار، بر مشارکت مردم و همراهي مجموعه نهادهاي حاکميتي و اجرايي نيز بازنگري و نگاه مجدد به توانمندي ها، دستاوردها و انتظارات موجود براي پاسخگويي منطقي و شايسته به مردم و درقالب برنامه منسجم و کلان همراه با ساير دستگاههاي مسئول در مسير تحقق سلامت مردم گام برداريم.
 ٠٩:٠٣ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح برنامه های هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه
جلسه هم اندیشی در خصوص تدوین برنامه های پیشنهادی و برگزاری هفته سلامت سالجاری با حضور دکتر عاقل مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه و مسئولین واحدهای ستادی در دفتر مدیریت شبکه برگزار و تصمیمات لازم در خصوص نحوه برگزاری آنها اتخاذ شد.
 ٢١:٢٦ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل جلسه فوری مدیریت بحران بندرلنگه در خصوص بارندگی های اخیر
جلسه فوری ستاد مدیریت بحران شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه در خصوص احتمال بارندگی های شدید و وقوع سیلاب در استان هرمزگان و به منظور کاهش خسارات و خطرات احتمالی، بررسی اقدامات لازم و تجهیزات مورد نیاز با حضور دکتر عنایت عاقل، مدیر شبکه و اعضای ستاد در محل دفتر مدیریت شبکه بهداشت برگزار شد.
 ٢١:٤٥ - جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>