برگزاری کارگروه تخصصی ساغ با محوریت بیماریهای منتقله از آب و مواد غذایی در میناب
چهارمین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب با محوریت بیماری های منتقله از آب و مواد غذایی، در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.
 ١٠:١٣ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل از واحدهای صنفی بهداشتی نمونه و دوستدار سلامت شهرستان میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: در حاشیه چهارمین کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان از واحدهای بهداشتی نمونه و دوستدار سلامت شامل نانوایی، اغذیه فروشی، رستوران و آرایشگاه تقدیر شد.
 ١١:٤١ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان صورت گرفت؛
اختصاص یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان میناب
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اختصاص یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهرستان خبر داد؛ و گفت: با توجه به فرسودگی ناوگان اورژانس حمل و نقل بیماران اعزامی بین بیمارستانی یک دستگاه آمبولانس توسط مرکز اورژانس استان به این بیمارستان اختصاص داده شد.
 ١١:٢٧ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تلاش و پشتکار تیم پزشکی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب؛
مادر دیالیزی نوزاد خود را سالم بدنیا آورد
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از زایمان موفق مادر باردار دیالیزی ساکن شهرستان جاسک خبر داد؛ و گفت: مادر باردار 31 ساله که در قبل از سال در چندین جلسه تحت دیالیز در بخش همودیالیز بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب جلسات دیالیز خود را ادامه می داد خوشبختانه نوزاد وی در سلامت کامل بدنیا آمد.
 ١١:٠٨ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای نخستین بار در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب انجام شد؛
عمل جراحی مرد 45 ساله از ناحیه دیواره خلفی (استابولوم)
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب گفت : به دنبال سانحه تصادف رانندگی مرد 45 ساله اهل و ساکن شهرستان جاسک که دچار شکستگی و در رفتگی دیواره خلفی ( استابولوم ) لگن شده بود ؛ توسط جراح و متخصص اورتوپد با موفقیت تحت عمل جراحی و درمان قرار می گیرد.
 ٠٨:٢٠ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>