صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


توسط استاندار هرمزگان صورت گرفت:
مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر هرمزگان منصوب شد
 

طی حکمی از سوی فریدون همتی، استاندار هرمزگان، دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به عنوان مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر هرمزگان منصوب شد.

همزمان با فرارسیدن سال نو و حضور میهمانان نوروزی در استان هرمزگان، ستاد خدمات سفر استان به دستور استاندار هرمزگان فعالیت خود را با محوریت استانداری هرمزگان و همکاری ادارات و سازمان ها در سراسر هرمزگان آغاز کرد.

در همین راستا، دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طی حکمی از سوی فریدون همتی، استاندار هرمزگان به عنوان مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر استان هرمزگان منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای دکتر سید حسین داودی

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان

به استناد مصوبه 169067/ت50107ه- مورخه 8/11/92 هیأت وزیران و نظر به تعهد، تجارب و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر استان هرمزگان منصوب می شوید.

اجرای صحیح و دقیق وظایف مربوطه از مهمترین وظایف جنابعالی است. لذا ضرورت دارد با بهره گیری از توان و ظرفیت های ممکن و برنامه ریزی دقیق و با رعایت قوانین و مقررات به امر توسعه سفر اهتمام نمایید.

توفیق روز افزون شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان مسئلت دارم.

 

                                                                                  فریدون همتی

                                                    استاندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٥٢٩ | تعداد نمایش خبر : 234
 

 


خروج