صفحه اصلي > وبدای مراکز > بندرعباس 


در راستای تحقق برنامه های طﺮح ﺑﺴﯿﺞ ﺳﻼﻣﺖ ﻧﻮروزی در استان صورت گرفت ؛
نشست مشترک دستگاههای اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان بر ھﻤﮑﺎری دﺳﺘﮕﺎهھﺎی اﺟﺮاﯾﯽ در طﺮح ﺑﺴﯿﺞ ﺳﻼﻣﺖ ﻧﻮروزی تاکید کرد و افزود : در راﺳﺘﺎی ﺗﺤﻘﻖ ھﺮ ﭼﻪ ﺑﮫﺘﺮ طﺮح ﺑﺴﯿﺞ ﺳﻼﻣﺖ ﻧﻮروزی و رفاه حال هم استانی ها و مسافرین ، دستگاههای اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی همراه باشند .
 ١٢:٢٥ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی حکمی از سوی وزیر بهداشت ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان منصوب شد
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دكتر سید حسین داودی را به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان منصوب کرد.
 ٠٩:١٤ - دوشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بندرعباس:
هیچ مسئولی نباید مشکلات را کتمان کند یا به مردم خلاف بگوید و وعده نادرست بدهد
وزیر بهداشت با اشاره به فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، گفت: 38 سال از آن روز پر التهاب گذشت و برای میثاق با شهدا، امام خمینی(ره) در این جشن بزرگ حضور پیدا کرده ایم و این روز، تجدید خاطره ای با دوران انقلاب و تجدید بیعت با خلف صالح امام راحل، یعنی مقام معظم رهبری است.
 ١٥:١٤ - جمعه ٢٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٥:٣٥ - پنج شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزشی وزارت بهداشت:
تا کنون 70 درصد برنامه های آموزشی مورد بازنگری قرار گرفته است/ برنامه عملیاتی حوزه آموزش علوم پزشکی 2 هدف کلی و 11 هدف کمی دارد
دکتر لاریجانی گفت: نتایج ارزیابی انطباق عملکرد 9 ماهه در حوزه آموزش کشور نشان داد که در مجموع برنامه های عملیاتی آموزش تا پایان آذر ماه در حوزه ستادی و دانشگاهی حدود 82 درصد در مدت زمان تعیین شده پیشرفت داشته است و برنامه های حوزه آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا پایان آذر ماه 73 درصد پیشرفت داشته است.
 ١٥:٠٥ - پنج شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>