صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


توسط دکتر سید حسین داودی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان انجام گرفت :
دلجویی و تبریک به بیماران به مناسبت عید سعید غدیر خم
 

 دکتر سید حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به همراه دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه، دکتر حسنی آزاد رییس مجتمع آموزشی ، درمانی پیامبر اعظم (ع) و جمعی از مدیران به مناسبت روز عید غدیر از مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) بازدید و با حضور در تمامی بخشها به بیماران، پزشکان، پرستاران و پرسنل مجتمع، این روز فرخنده را تبریک گفتند.

دکتر داودی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم پیامی را منتشر کرد.

متن پیام به شرح زیر است :

در این روز رسول خدا در سرزمين غدير خم به اذن خداوند حجت را بر مسلمين جهان تمام کرد و جانشين به حقش مرد جهاد و ايمان، مرد خدا علي (ع)  را برگزيد. هجدهم ذي الحجه عشق به ائمه اطهار متجلي شد و عاشقان ولايت براي رضاي خداوند با جانشين به حق پيامبر اسلام (ص) بيعت کردند ، در سرزمين غديرخم دين محمد(ص) کامل شد. غدیر خروش هفت دریا به وسعت تاریخ و زمان است که موجش از ازل تا ابد را فرا گرفت و افلاکیان به تکریم آن همواره به یکدیگر تبریک می‌گویند.

اینجانب فرا رسیدن پاک ترین عیدها، عید سر سپردگی و بندگی، عید سعید غدیرخم، عید امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع) و همچنین آغازهفته دفاع مقدس را به  تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان ولایتمدار دانشگاه تبريک عرض نموده و از خداوند منان توفيق روزافزون همه شما را مسالت مي نمايم.

 

 

          دکتر سید حسین داودی

       رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٥  |  کد خبر : ٥٧٠٤ | تعداد نمایش خبر : 2493
 

 


خروج