صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از داروخانه های شبانه روزی بندرعباس
 

دکتر داودی در این باره گفت: از آنجائیکه داروخانه ها بخش مهمی از ارائه خدمات سلامت در سطح جامعه هستند و با توجه به اینکه قسمت اعظم این خدمت توسط بخش خصوصی ارائه می گردد به سبب قدردانی و تشکر از زحمات این همکاران که همه روزه و حتی در روزهای تعطیل رسمی به خدمت رسانی مردم شریف استان مشغول هستند بازدیدی در این خصوص انجام شد.

وی افزود: از اهداف دیگر این بازدید سرزده، بررسی کیفیت و نحوه ارائه خدمت و همچنین سنجش میزان رضایت مردم شریف از خدمات دریافتی و همچنین بررسی فضای داروخانه  و حضور فعال مسئول فنی داروخانه ها بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اذعان داشت: شهروندان محترم توجه داشته باشند همانطور که در زمینه تشخیص و درمان بیماریها به پزشک خانواده مراجعه می کنند در زمینه مصرف بهینه داروها و همچنین آشنایی با تداخلات دارویی و زمان مصرف و عوارض دارویی می توانند از مسئولین فنی داروخانه ها که داروسازان زحمتکش هستند، مشاوره بگیرند.

وی در پایان تصریح کرد: توقع دانشگاه علوم پزشکی از همکاران داروساز این است که در داروخانه ها خدمات با کیفیت به مراجعه کنندگان ارائه دهند و انتظار داریم که داروسازان محترم در فرهنگ سازی مصرف بهینه دارو نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٥  |  کد خبر : ٥٣٤٧ | تعداد نمایش خبر : 956
 

 


خروج