صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


دکتر شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و قائم مقام وزیر در استان هرمزگان گفت :
بزودی دستگاههای " سی تی اسکن ، ام آرآی و رادیولوژی دیجیتال " بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم خریداری می شود
 

دکتر شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در بازدید از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهرستان قشم گفت : جابجایی این بیمارستان ظرف مدت یکماه کار جهادی و با ارزشی بود که با تلاش شبانه روزی همکاران تحقق یافت و امروز خوشحالیم که با تعامل خوب و سازنده و همچنین فعالیت دلسوزانه همکاران و حمایتهای وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شاهد ارتقاء سطح خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان هستیم.

این مقام مسئول تصریح کرد : لازم است این بیمارستان از لحاظ سخت افزار و نرم افزار تا پایان سال جاری به درجه مطلوبتری برسد و انشاء ا... با کیفیت قابل ملاحظه ای به مردم خوب شهرستان قشم خدمات رسانی کند.

دکتر شکاری افزود: با پیگیریهایی که انجام داده ایم بزودی دستگاههای " سی تی اسکن، ام آر آی و رادیولوژی دیجیتال " برای این بیمارستان خریداری و به بهره برداری خواهد رسید و بدنبال این هستیم که متخصصین رشته های مختلف از قبیل متخصص چشم و  همچنین متخصص بیماریهای قلبی در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) مستقر شوند.

دکتر حیرانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس در حاشیه این بازدید گفت : با توجه به ساخت این بیمارستان و فراهم شدن فضای مناسب برای ارائه خدمات به مردم شریف شهرستان قشم لازم است تیم مدیریتی با ابتکار و دیدگاههای نوین نسبت به فعال کردن دیگر بخشهای این بیمارستان اقدام کنند و در خصوص بیماران سرپایی، پاراکلینیکی و بستری ، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم  را به حداکثر ممکن برسانند.

وی ابراز خرسندی کرد با برگزاری آزمون استخدامی که اخیرا برگزار شد نیروهای قابل توجهی به بدنه بهداشت و درمان استان تزریق می شود و مشکلات و کمبودها در این زمینه هم مرتفع خواهد شد.

در این بازدید دکتر شکاری رئیس دانشگاه و دکتر حیرانی معاون درمان به همراه دکتر سالاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم و دیگر مسئولین از بیماران بستری در بخشهای مختلف عیادت کردند.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٤  |  کد خبر : ٩٨٠ | تعداد نمایش خبر : 3027
 

 


خروج