صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


در جلسه ستاد کارشناسان شبکه بهداشت و درمان قشم مطرح شد:
تدوین برنامه عملیاتی سال 96 و برنامه ریزی اجرای هفته سلامت در قشم
 

نخستین جلسه ستاد کارشناسان سال 96 شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با موضوع برنامه های هفته سلامت و برنامه عملیاتی سال 96 و  با  حضور مدیر و معاون بهداشتی شبکه و کارشناسان مسئول واحدها در محل دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر بهزادی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل شبکه که در ایام تعطیلات نوروز نیز با پشتکار و جدیت در محل کار حضور یافته و به خدمت رسانی به مردم به خصوص مسافران و گردشگران نوروزی پرداختند، خواستار تلاش و کوشش  و هم دلی دسته جمعی پرسنل برای دستیابی به اهداف مورد نظر در سال جاری  شد.

دکتر بهزادی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و تبیین جایگاه واقعی سلامت در جامعه، نسبت به برگزاری باشکوهتر مراسم و برنامه های هفته سلامت امسال تأکید کرد.

در ادامه جلسه با ارائه گزارش از سوی مسئولین واحدهای ستادی از اقدامات شاخص سال 95 و  همچنین بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های هفته سلامت، نحوه اجرای برنامه های سال 96 تدوین شد.

 

 لازم به ذکر است ۷ آوریل (۱۸ فروردین ) هر سال از طرف سازمان جهانی بهداشت به عنوان روز بهداشت نامگذاری شده است که امسال با توجه به اهمیت بالای موضوع افسردگی، "زندگی سالم با نشاط و امید" با هدف گسترش هرچه بیشتر برنامه های هفته سلامت که قرار است در هفته اول اردیبهشت ماه سال 96 برگزار شود، تعیین شده است.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦  |  کد خبر : ٧٥٦١ | تعداد نمایش خبر : 138
 

 


خروج