صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


معدوم کردن 2753کیلو مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در جزیره کیش
 

دکترمحمدرضا رضانیا؛ رئیس مرکز توسعه سلامت کیش اظهار کرد: با افزایش جمعیت مسافران نوروزی در جزیره کیش نظارت بر صنوف مختلف تهیه و توزیع مواد خوراکی نیز افزایش یافته است و در بازدید های به عمل آمده روز 28 اسفند ماه 2753کیلوگرم مواد غذایی فاسد  شامل پنیر ،انواع سس،و آبمیوه  توسط کارشناسان و بازرسان واحد بهداشت محیط کیش از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی درمناطق مختلف کشف و ضبط شد و به دلیل غیرقابل مصرف بودن از لحاظ بهداشتی و اتمام تاریخ مصرف آنها امحا شد.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: به استناد قوانین تهیه و توزیع مواد مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، همه متصدیان در اماکن غذایی ملزم به رعایت مقررات بهداشتی هستند.

وی افزود: واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش از اول اسفند 95 تاکنون  836.مورد بازدید، انجام داده و توصیه های لازم را به متصدیان این امور در توزیع و فروش ارائه داده است که از این میان 3 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی تعطیل، شد.

رضانیا تصریح کرد: به منظور رفاه حال کیشوندان و مسافران، کارکنان حوزه بهداشت کیش در تمامی ساعات شبانه روز با شماره تلفن 09366858085و شماره 07644423311  در وقت اداری آماده پاسخگوی شکایات بهداشت محیطی هستند

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٥  |  کد خبر : ٧٢٦٥ | تعداد نمایش خبر : 103
 

 


خروج