صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از بیمارستان بندر خمیر گفت:
هر کاری که منجر به رضایت مندی مردم شود ارزشمند است
 

دکتر سید حسین داودی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه معاونین بهداشتی، درمان و توسعه دانشگاه به صورت سرزده از مراکز بهداشتی و درمانی بندر پل و بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر بازدید کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در مرکز بهداشتی و درمانی بندر پل و بررسی نحوه خدمات رسانی به مردم منطقه گفت: مسافران زیادی شبانه روز از این منطقه برای سفر به جزیره قشم عبور می کنند و به همین لحاظ کیفیت خدمات در این مرکز برای ما از اولویت زیادی برخوردار است و تمام تلاش خود را می کنیم تا خدمت رسانی با حساسیت بیشتری ارائه شود.

دکتر داودی در این سفر، دستور تجهیز پانسیون پزشک مستقر در مرکز بهداشتی و درمانی بندر پل را صادر کرد.

این مقام مسئول در بازدید از بیمارستان نیاپور بندر خمیر از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر خمیر خواست تا گسترش فضای اورژانس بیمارستان را در اولویت کاری خود قرار دهد.

با دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، ایجاد فضای مناسب تر برای اورژانس بیمارستان نیاپور بندر خمیر بعد از طراحی نقشه و بررسی های مهندسی به زودی آغاز می شود.

دکتر داودی حضور پزشکان در مراکز روستایی به صورت شبانه روزی را مهمترین وظیفه شبکه های بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان عنوان کرد و گفت: پیرو بازدیدهای اینجانب و معاونین دانشگاه، مدیران شبکه همواره حضور ارزشمند پزشکان در مراکز روستایی را رصد کنند، که این کار ضمن ایجاد رضایت مندی در مردم مناطق دور افتاده استان، اعتماد و امنیت را برای آنها به همراه دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این سفر از معاون توسعه و تأمین نیروی انسانی دانشگاه خواست افزایش پرسنل خدماتی مورد نیاز برای بیمارستان های استان را در برنامه کاری خود قرار دهد.

وی ایجاد فضای سبز در بیمارستان نیاپور بندر خمیر را در روحیه بیماران و همراهان آنها بسیار مؤثر دانست و گفت: امیدواریم با همکاری شهرداری شهرستان بندر خمیر این کار ارزنده انجام شود.

دکتر داودی در پایان، حمایت همه جانبه خود در خصوص افزایش سطح خدمات رسانی مطلوب در شهرستان بندر خمیر را اعلام کرد و گفت برای رضایت مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در چشم انداز 10 ساله ایجاد بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان بندرخمیر را مهم ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با رایزنی و پیگیری بتوانیم مجوز ساخت این بیمارستان را در سفر وزیر بهداشت و درمان به استان هرمزگان با مشارکت خیرین بگیریم.

تاریخ درج خبر : شنبه ١٨ دی ١٣٩٥  |  کد خبر : ٦٦٣٧ | تعداد نمایش خبر : 330
 

 


خروج