صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


سومین جلسه هماهنگی هفته سلامت 94 برگزار شد
 

سومین جلسه ستاد برگزاری هفته سلامت با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، مدیر روابط عمومی دانشگاه و رابطین و مسئولان روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد .

دکتر فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری برنامه های هفته سلامت 94 با شعار " ایمنی غذا از مزرعه تا سفره" اعلام کرد.

نوروزیان افزود : کی از اولویت های هفته سلامت با توجه به شعار سال آموزش عموم مردم در بحث ایمنی غذایی می باشد ؛ و در همین خصوص روابط عمومی های این مجموعه برنامه های خود را در جهت برگزاری هر چه بهتر هفته سلامت ارائه نمودند.

دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این جلسه در خصوص آموزشهای لازم در جهت استفاده صحیح و بهنگام آفت کش ها در مزارع کشاورزی در هفته سلامت اشاره کرد و گفت : ایمنی غذایی و سبد غذایی سالم نقش مهمی در سلامتی خانواده ها و افراد جامعه خواهد داشت .

دکتر شکاری تصریح کرد : روابط عمومی ها برنامه های خود را در قالب آموزش با توجه به شعار هفته سلامت " ایمنی غذا از مزرعه تا سفره" و برگزاری همایش های پیاده روی ، کوهنوردی ،مسابقات مرتبط با ایمنی غذایی و حضور کارشناسان تغذیه در مدارس با رویکرد آموزشی برای کودکان همراه با دادن یک میان وعده غذایی سالم یا صبحانه انجام دهند .

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٤  |  کد خبر : ٢١٨ | تعداد نمایش خبر : 2075
 

 


خروج