صفحه اصلی > آرشیو خبر 


مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم:
خبر جمع آوری معتادان و انتقال آنها به بندرخمیر صحت ندارد
 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با نادرست خواندن اخبار جمع آوری معتادان از جزیره قشم و انتقال آنها به بندر خمیر، اظهار داشت: بازدید مشترک شبکه بهداشت قشم و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از محل زندگی معتادان در درگهان، با هدف شناسایی معتادان در معرض خطر ایدز و اتخاذ تدابیر لازم برای درمان و مداوای آنها انجام گرفته است.

دکتر حمیدرضا بهزادی افزود: در گذشته نیز این بازدیدهای دوره ای به منظور آسیب شناسی معتادان انجام گرفته است و سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه آسیب های اجتماعی با شبکه بهداشت همکاری داشته که بازدید اخیر مدیرعامل سازمان نیز در همین راستا می باشد.

وی اضافه کرد: جمع آوری معتادان از سطح جزیره بر عهده ی نهادهای متولی و ذیربط بوده و شبکه بهداشت و درمان قشم هیچ نقشی در این زمینه ندارد.

بهزادی، توزیع رایگان سرنگ جهت جلوگیری از انتقال بیماری ایدز و درمان رایگان از طریق مرکز مشاوره بیماری های رفتاری را از جمله اقدامات شبکه بهداشت قشم عنوان کرد و اظهار داشت: مرکز مشاوره بیماری های رفتاری (مانند ایدز و هپاتیت) جنب درمانگاه شهید ذاکری قشم واقع شده که به صورت رایگان خدمات شناسایی، مشاوره و درمان به مراجعه کنندگان ارائه می نماید.

تاریخ درج خبر : شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٧٤٩ | تعداد نمایش خبر : 209
 

 


خروج