صفحه اصلی > آرشیو خبر 


برگزاری دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قشم در سال 97
 

دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قشم با حضور اعضاء کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دکتر بهزادی، دبیر کارگروه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در ابتدای جلسه، ضمن مرور صورت جلسه قبلی کارگروه، به بیان اقدامات انجام شده در خصوص موارد مصوب در جلسه ماقبل پرداخت. 

دکتر بهزادی با اشاره به اهمیت بیماری تب کنگو و مشاهده یک مورد بیمار مبتلا در شهرستان، ضمن بیان علائم اولیه بیماری، به راههای پیشگیری و مقابله با این بیماری پرداخت و خواستار همکاری نهادها و سازمان های مرتبط با ذبح دام در شهرستان، به خصوص اداره دامپزشکی جهت پیشگیری از بیماری شد.

در ادامه، مهندس ماژین، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم با قدردانی از خدمات شبکه بهداشت و درمان قشم در تشخیص سریع و درمان به موقع فرد مبتلا به بیماری تب کنگو، با توجه به اهمیت موضوع، خواستار مشارکت فعال تمامی ادارات مرتبط در خصوص این بیماری شد.

لازم به ذکر است در پایان جلسه، با اهداء لوح تقدیر، از پرسنل و کادر بیمارستان پیامبر اعظم (ص) و پرسنل واحد بیماری های شبکه بهداشت به علت تشخیص و اقدام به موقع جهت درمان فرد مبتلا به بیماری تب کنگو، تقدیر به عمل آمد.

تاریخ درج خبر : شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٧٤٧ | تعداد نمایش خبر : 115
 

 


خروج