صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


برگزاری کارگاه وضعیت پروتکل و پروپوزال های مطالعات نظامند مروری
 

کارگاه وضعیت پروتوکل و پروپوزال های مطالعات نظامند مروری در تاریخ 5 خرداد ماه سال جاری در سالن ابوریحان مجتمع فارابی برگزار شد .

در این کارگاه دکتر نجاتی زاده ضمن عرض خیر مقدم و قدر دانی از زحمات مدرس این کارگاه دکتر کشتکار و هدف از برگزاری این کارگاه را تشکیل یک واحدیا گروه به عنوان گروه توسعه مطالعات نظامند در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یاد کرد.

دکتر کشتکار با اشاره به  کارگاه های فلوشیپ و پایان یافتن سری دوم آن گفت راه اندازی گروه توسعه مطالعات نظامند در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که این گروه از اعضای هیات علمی و دانشجویان تشکیل می شود و در این گروه اعضا هیات علمی و دانشجویان با هم دیگر پروپوزال و پروتکل می نویسند و محدود دانشگاههای هستند که چنین برنامه های دارند که هم اعضای هیات علمی و هم دانشجویان از این کارگاه ها بهره ببرند .

و همچنین دکتر کشتکار از همایشی که در آذر ماه سال جاری برگزار می گردد خبر داد و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این همایش و اینکه این گروه های که از اعضا هیات علمی و دانشجویان تشکیل می گردد فرصت مناسبی است که در این همایش مقاله و پروپوزال های مشترک خود را ارائه دهند .

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٥ خرداد ١٣٩٥  |  کد خبر : ٤٨١٩ | تعداد نمایش خبر : 183
 

 


خروج