صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


برگزاری سمینار علمی بین المللی دو روزه کم خونی داسی شکل در هرمزگان
 

سمینار علمی دو روزه کم خونی داسی شکل به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و با همکاری انجمن خون و سرطان کودکان ایران در جزیره قشم برگزار شد. در این سمینار، اساتید عضو انجمن خون و سرطان ایران، متخصصین خون کودکان از سراسر کشور و پژوهشگران خارجی حوزه خون کودکان از کشورهای نروژ و بلژیک به ارائه تجارب و دستاوردهای علمی خود در پنج پنل علمی پرداختند که مورد استقبال شرکت کنندگان و علاقمندان از سراسر استان قرار گرفت. 

دکتر ابوالقاسمی، رئیس انجمن خون و سرطان کودکان ایران و رئیس این سیمنار، هدف از برگزاری این رویداد را به اشتراک گذاشتن و انتقال تجارب میان متخصصین خون و سرطان و نیز فراهم نمودن امکانی برای بهره مندی پرستاران و متخصصین استان از تازه ترین دستاوردهای علمی در این زمینه برشمرد.

دکتر مولوی، دبیر اجرایی سمینار و از اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن اشاره به دستاوردهای علمی و درمانی در زمینه خون و سرطان کودکان در استان هرمزگان، برگزاری این سمینار را مقدمه ای برای راه اندازی بیمارستان تخصصی و مرکز فوق تخصصی پیوند عنوان کرد.

 

سمینار علمی کم خونی داسی شکل به مدت دو روز در تاریخ دوم و سوم اسفند ماه و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در جزیره قشم برگزار شد.      

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٩١٥ | تعداد نمایش خبر : 169
 

 


خروج