صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


رییس گروه سلامت کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
بهداشت حرفه ای از مهمترین دارائی های افراد جوامع و کشورها است
رییس گروه سلامت کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تبریک روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای به فعالان این حوزه گفت: بهداشت حرفه ای از جمله با ارزش ترین دارائی های افراد جوامع و کشورها است؛ که به عنوان یک استراتژی با اهمیت نه تنها سلامتی شاغلان را در نظر می گیرد، بلکه تاثیر مثبت و قابل ملاحظه ای در بهره وری و کیفیت محصولات، انگیزش کار، رضایت شغلی و کیفیت کل زندگی افراد جامعه دارد.
 ١٠:٥٤ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ایام تعطیلات نوروز صورت گرفت؛
12 هزار و 759 کیلو گرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در هرمزگان کشف و معدوم شد
مدیر گروه سلامت محیط و کار مرکز بهداشت استان ضمن تشریح عملکرد حوزه سلامت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از بیستم اسفند 97 لغایت هفدهم فروردین ماه 98 تعداد اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع، نگهداری و فروش مواد غذایی بازدید شده توسط بازرسین بهداشت محیط را 15 هزار و 309 مورد عنوان کرد؛ که در بازرسی از این موارد 12 هزار و 759 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته کشف و معدوم شد.
 ١٢:٥٧ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط دکتر دیندارلو معاون بهداشتی دانشگاه صورت گرفت؛
بازرسی و نظارت از بخش های مختلف بهداشت و درمان شهر بندرعباس
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در چهارمین روز از سال نو با حضور در بیمارستانهای کودکان و شهید محمدی، مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و کلینیک دندانپزشکی روند ارائه خدمت به مسافران و میهمانان نوروزی را مورد بررسی قرار داد.
 ١٢:١٩ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نکات کليدی اصول تغذيه در ايام و سفرهاي نوروزی
مسافرت با وجود تنوع و لذتی که در بر دارد، در زندگی انسان تغییراتی ایجاد می کند که این تغییرات چنانچه بدرستی برنامه ریزی نشده باشند ممکن است زیان هایی برای سلامت انسان در بر داشته باشند.
 ١١:٤١ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مانور دورمیزی زلزله در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مانور دورمیزی زلزله در دفتر مدیریت معاونت بهداشتی با حضور معاونین فنی و اجرایی و سایر گروه های تخصصی معاونت بهداشتی بر پایه سناریوی زلزله 6 ممیز 7 دهم ریشتری که برای بخش فین و روستاهای گهره، سرخون، تازیان و ایسین تدوین شده بود، برگزار شد.
 ١٠:٣٩ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>