صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


14هزار و 700 بیمار اورژانسی در هرمزگان خدمات درمانی گرفتند
بندرعباس- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از شروع تعطیلات 3 روزه اخیر (چهارشنبه هفته قبل) تا شامگاه جمعه 14هزار و 700 بیمار به اورژانس های بیمارستان های استان مراجعه و خدمات درمانی دریافت کرده اند.
 ٠٩:٤٠ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار هرمزگان در بازدید از مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص):
تبدیل هرمزگان به قطب درمان سرطان برای توریسم درمانی
استاندار هرمزگان در بازدید از مراکز درمانی مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با تکمیل تجهیزات مرکز پرتو درمانی و شیمی درمانی امید استان هرمزگان قابلیت تبدیل شدن به قطب درمان سرطان برای کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان توریسم درمانی را دارد .
 ٠٨:٣٠ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انسانهایی به رنگ فرشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان بمناسبت روز پرستار با حضور در مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبراعظم (ص) و بیمارستان کودکان در دیدار و گفتگو با پرستاران این روز را به آنها تبریک گفت.
 ١٤:٥٤ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز بکار 68 پزشک متخصص جدید در بیمارستانهای دانشگاهی هرمزگان
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جلسه توزیع نیروهای متخصص که با آموزش در خصوص بیماریهای بومی استان از جمله مالاریا، سیکل سل آنمی و همچنین نحوه مراقبت های اورژانسی همراه بود گفت: 68 پزشک متخصص با بررسی امتیاز بندی بر اساس دستورالعمل های لازم در بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی سراسر استان مشغول به ارائه خدمت خواهند شد.
 ١٤:٣٢ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای بخشش و مهربانی اتفاق افتاد؛
چهارمین اهداء کننده اعضاء در هرمزگان 3 بیمار نیازمند عضو را نجات داد
رییس واحد پیوند اعضاء دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: اعضای بدن بیمار مرگ مغزی 40 ساله هرمزگانی که بر اثر سانحه در حین انجام وظیفه در محل خدمت دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده‌اش به 3 بیمار در انتظار پیوند اهداء شد و زندگی دوباره خود را آغاز کردند.
 ١٤:٢٠ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>