صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


تقدیر از رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان در هفته ناجا
 

به مناسبت هفته ناجا از تلاش رییس و پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان، در جهت کاهش میزان تلفات ناشی از حوادث رانندگی تجلیل شد.

در مراسمی که به مناسبت هفته ناجا و به منظور تجلیل از نمونه های ترافیکی، برگزار شد، از دکتر امیر حسن اسدی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان، به دلیل تلاش در زمینه ارتقاء همکاری های بین بخشی و ایفای نقش موثر در راستای کاهش میزان تلفات ناشی از حوادث رانندگی تجلیل شد.

امیر حسن اسدی گفت: ۳۳ ممیز ۱۱ درصد از کل ماموریت های انجام شده توسط اورژانس 115 طی 6 ماهه نخست سال جاری، مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

 اسدی افزود: خوشبختانه به رغم افزایش ۱۱ ممیز ۵ دهم درصدی در ماموریت های انجام شده، مرتبط با حوادث ترافیکی، شاهد کاهش چشمگیری در میزان تلافات ناشی از حوادث رانندگی، طی 6 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته بوده ایم.

وی کاهش ۲۵ ممیز ۴ دهم درصدی تلفات ناشی از حوادث رانندگی، نشان از عملکرد بسیار خوب تمامی دستگاههای اجرایی بخصوص اورژانس  115 دانسته و ضمن تقدیر از زحمات پرسنل اورژانس 115 استان، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با گسترش و نوسازی ناوگان اورژانس و راه اندازی پایگاههای جدید، بتوانیم با تمام قوا به همشهریان گرامی خدمات بهینه درمانی در اسرع وقت ارائه دهیم و گامی موثرتر در جهت کاهش تلفات ناشی از حوادث و بیماریها برداریم.

 

گفتنی اسا این مراسم با حضور معاون و نماینده امور عمرانی و نماینده معاونت سیاسی امنیتی استانداری، دهیاران کل استان، رئیس پلیس راهور استان و جمعی از مدیران و مسئولان رده بالا و میانی استان، به میزبانی پلیس راه فرماندهی استان برگزار شد.

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٤٢٨ | تعداد نمایش خبر : 129
 

 


خروج