صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان میزبان همایش "توسعه زیست فناوری در استان هرمزگان: فرصت ها و چالش ها"
دکتر تیمور آقاملایی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: همایش "توسعه زیست فناوری در استان هرمزگان: فرصت ها و چالش ها" با حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همچنین مشارکت مراکز علمی و تحقیقاتی استان و با محوریت زیست فناوری دریا، در تاریخ سیزدهم آذرماه سال جاری در هرمزگان برگزار خواهد شد.
 ١١:٠٥ - جمعه ١٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مرکز تحقیقات قلب و عروق هرمزگان صورت گرفت؛
برگزاری همایش پیشگیری از بیماریهای قلبی عروقی در بندرعباس
به همت مرکز تحقیقات قلب وعروق هرمزگان و با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه؛ همایش پیشگیری از بیماریهای قلبی-عروقی با تاکید بر تشخیص و درمان اختلال چربی خون برگزار شد.
 ١٥:٠٠ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آشنایی با مطالعات کوهورت توسط معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد
کارگاه آشنایی با مطالعات کوهورت، روز دوشنبه مورخ هشتم مهر ماه سال جاری، در محل سالن آموزش مداوم معاونت تحقیات دانشگاه برگزار شد.
 ١٥:١٨ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از معاونت تحقیقات و فناوری و مراکز تحقیقاتی دانشگاه
دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، از حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و مراکز تحقیقاتی وابسته بازدید کرد، و پس از آشنایی با مرکز تحقیقاتی دانشگاه در جریان عملکرد این معاونت قرار گرفت.
 ١٥:١١ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جذب دستیار پژوهش (طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان، از آذر ماه 1393 با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش (پزشک، داروساز، دندانپزشک عمومی شامل طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت در دستور کار معاونت تحقیقات و فناوری این وزارتخانه قرار گرفته است.
 ٠٢:٢٥ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>