صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سفر به میناب:
خدمتی را که شایسته مردم محروم و کمتر برخوردار است، به آنان ارائه دهیم
 

دکتر حسینی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب گفت: بازدید و پایش روند اجرای برنامه های بهداشتی، سامانه یکپارچه (سیب)، روند پذیرش بیماران و مردم در مراکز سلامت جامعه  و خانه های بهداشت در منطقه سرنی، توکهور، هشتبندی و چراغ آباد شهرستان میناب توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان انجام گرفت .

 دکتر حسینی افزود: هدف از بازدید دکتر داوودی در این پایش از مراکز اورژانس 115، خانه های بهداشت و مراکز سلامت جامعه در منطقه سرنی، توکهور، هشتبندی و چراغ آباد، عرض خسته نباشید به همکاران و پزشکان که در مناطق محروم و کمتر برخوردار در حال خدمات رسانی هستند و همچنین بررسی روند اجرای برنامه های بهداشتی در این مناطق بود. 

دکتر داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه عمده ترین هدف دولت در طرح تحول نظام سلامت، خدمت به مردم کمتر برخوردار و محروم جامعه می باشد، اظهار داشت: همه ما باید خدمتی را که شایسته این مردمان شریف خصوصاً مناطق محروم و کمتر برخوردار می باشد را به آنان ارائه دهیم.

در این بازدید اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت، تعمیر و بهسازی مراکز و خانه های بهداشت، کمبود نیروی فنی در مراکز سلامت جامعه و روند ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) از جمله مواردی است که توسط رییس دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب اظهار کرد: در این بازدیدها، وضعیت خانه های بهداشت این مناطق از نظر امکانات و ارائه خدمت به مردم و همچنین سلامت مادران و کودکان و بیماری های غیر واگیر منجمله فشار خون و دیابت و ... مورد بررسی قرار گرفت .

 دکتر حسینی افزود: بازرسی هاي رده های میانه هم جزء برنامه ها بود که تا رفع کامل همه مشکلات، ادامه خواهد داشت و  ضمن سپاس از زحمات همه کارکنان عرصه بهداشت و درمان، انتظار است همکاران با جدیت و تلاش بیشتر در رفع مشکلات مردم شریف منطقه کوشا باشند .

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٠٠٨ | تعداد نمایش خبر : 235
 

 


خروج