صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


در مراسم گرامیداشت حکیم اسماعیل جرجانی صورت گرفت؛
تجلیل از پرسنل آزمایشگاه مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس
 

همزمان با سالروز گرامیداشت حکیم اسماعیل جرجانی و روز آزمایشگاه با حضور رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) در جمع کارکنان آزمایشگاه با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.

طی برگزاری این مراسم سرپرستار بخش آزمایشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور رییس و مسئولین مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) و خیر مقدم به آنها از مصائب و سختی های کار آزمایشگاه سخن گفت .

کرمی در ادامه ضمن تاکید بر این مطلب که بی گمان ایجاد تشکل یا انجمن برای آزمایشگاهیان در حل مسائل و مشکلات این سفیدپوشان گمنام بسیار مسمر ثمر خواهد بود گفت امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد ایجاد انجمن آزمایشگاهیان در سطح وزارتخانه باشیم.

ریئس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) ضمن گرامیداشت این روز گفت : با توجه به اینکه پرسنل آزمایشگاه  مانند پزشک و پرستار در ارتباط مستقیم با بیمار نمی باشند نام سفید پوشان گمنام  بسیار برازنده آنهاست.افراد صبوری که شبانه روزی در جهت کنترل و انجام تست های آزمایشگاهی  بیماران پشت درهای بسته آزمایشگاه با صداقت خدمت می نمایند و جایی سخنی از آنها به میان نمی آید.

دکتر مهدی حسنی آزاد ضمن ابراز خرسندی از همدلی و همکاری صمیمیانه پرسنل خدوم آزمایشگاه گفتند به جد و در حد توان پیگیر مسائل مرتبط با پرسنل آزمایشگاه خواهم بود.

طی این مراسم توسط رییس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص)  از خانم ها ملیحه آشوری،مژگان رحیمی و فاطمه حاجی زاده به عنوان پرسنل نمونه و خانم  سکینه جلالیان پرسنل بازنشسته آزمایشگاه تقدیر به عمل آمد.

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦  |  کد خبر : ٧٥٧٧ | تعداد نمایش خبر : 284
 

 


خروج