صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


برگزاری نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قشم در سال 96
 

نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان قشم با حضور اعضاء کار گروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر بهزادی؛ دبیر کارگروه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در ابتدای جلسه به تشریح عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در تعطیلات نوروزی با توجه به حجم بالای ورود مسافر و گردشگر به جزیره قشم پرداخت و از همکاری پرسنل شبکه بهداشت و درمان و همچنین سایر ادارات و سازمان ها با شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر بهزادی با اشاره به شعار هفته سلامت "زندگی سالم با نشاط و امید" که از 1 تا 7 اردیبشهت ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار می شود، به تشریح برنامه های شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در هفته سلامت پرداخت و خواستار همکاری سایر ادارات  و سازمان ها در برگزاری موفق این هفته شد.

در ادامه جلسه، غلامپور؛ معاون سیاسی امنیتی فرماندار قشم با قدردانی از خدمات شبکه بهداشت و درمان قشم طی تعطیلات نوروزی گفت: گرچه مشکلاتی در این حوزه در شهرستان وجود دارد اما نباید منکر خدمات قابل توجه این مجموعه شد چرا که امروز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزو محبوب ترین وزارت خانه های دولت یازدهم می باشد.

وی عنوان کرد: افزایش تعداد پزشکان، خریداری چندین دستگاه خودروی آمبولانس و راه اندازی یا کلنگ زنی مرکزهای بهداشتی و درمانی روستایی جدید از جمله خدماتی است که طی دوره دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان به مردم ارایه شده که قابل مقایسه با دوره های گذشته نیست.
   معاون سیاسی امنیتی فرماندار قشم افزود: رفع مشکلات موجود توسط یک دستگاه ممکن نیست و باید سایر مجموعه ها نیز در حد توان خود وارد عمل شوند؛ برای نمونه ورزش و جوانان با همکاری شبکه بهداشت و درمان می تواند در جهت ارتقای سطح سلامت و بهداشت روان جامعه نسبت به برگزاری همایش های ورزشی عمومی اقدام کند که به طور قطع با استقبال مردم نیز روبرو خواهد شد.

او در ادامه نیز با انتقاد از برخی مدیران تصریح کرد: با وجود هماهنگی و همدلی بین مسئولان ارشد شهرستان و منطقه آزاد قشم، برخی مدیران میانی این سازمان تابع این روند نبوده و هماهنگی لازم را ندارند که به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. همه مسئولان در نهایت به عنوان مستخدم دولت و خادم ملت هستند و باید از فرصتی که در اختیار می گیرند برای خدمت و کمک به رفع مشکلات بهره بگیرند. 

 

 

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦  |  کد خبر : ٧٥٧٠ | تعداد نمایش خبر : 176
 

 


خروج