صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


بازدید بیش از 40 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در حاجی آباد
 

در دو روز پایانی سال 95 بیش از 40 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط تیم مشترک شبکه بهداشت ، فرمانداری ، اصناف و اداره صنعت و معدن حاجی آباد بازدید و پایش شدند.

دکتر اقتدار بختیاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد افزود در این بازدیدهای مشترک که با همکاری نمایندگانی از فرمانداری ،اصناف و اداره صنعت و معدن شهرستان حاجی آباد در روزهای 28و29 اسفندماه علاوه بر بازدیدهای تخصصی تیم های سلامت محیط شبکه شهرستان انجام شده است بیش از 40 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سطح شهر مورد بازدید قرار گرفته اند و در جریان این بازدیدها بیش از 100 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف انسانی جمع آوری و معدوم گردیده است.

ایشان همچنین افزودند در طی این بازدیدها به بیش از 10 مرکز اخطار کتبی 72 ساعته مینی بر رفع نواقص داده شده و 2 مرکز متخلف نیز مقرر شده است که با هماهنگی مقامات قضایی پلمب گردد.

دکتر اقتداربختیاری در ادامه افزود هدف از انجام این بازدیدهای مشترک کنترل سلامت مواد غذایی و اماکنی است که در ایام نوروز به مسافران ارائه خدمت می کنند و این شبکه از ابتدای شروع طرح نوروزی بطور مداوم توسط تیم های سلامت محیط ، کار نظارت بر کلیه اماکن سطح شهرستان را در دستور کار خود قرار داده است و با افرادی که با سودجویی نسبت به سلامت مواد غذایی و مردم بی توجه باشند برخورد خواهد کرد.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٥  |  کد خبر : ٧٢٧٠ | تعداد نمایش خبر : 183
 

 


خروج