صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


پیام تبریک رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز فوریت های پزشکی
 

هرکس نفسی را زنده کند، گویا همه مردم را زنده کرده است. (سوره مائده آیه ۳۲)

 

۲۶شهریور ماه روز قدردانی از عزیزانی است که در رویدادهای گوناگون از حوادث رانندگی تا اتفاقات مختلف و این روزها در نبرد با  ویروس منحوس کرونا، نخستین مواجهه را با مصدومان و همراهان بیمار دارند.

همکاران گرانقدر فوریت های پزشکی (اورژانس ۱۱۵)، بدانید هر روز و هر زمان که انسانی به دستان توانمند شما از مرگ نجات می یابد، آن هنگام، روز فوریت های پزشکی است. فرصت خدمت به بیماران و نجات جان آنان، فرصتی است مغتنم که خداوند متعال نصیب بندگان برگزیده خود می کند و شما عزیزان این فرصت را به دست آورده اید؛ بنابراین لازم است برای ارائه خدمت شایسته به گیرندگان خدمت، همواره خود را به دانش روز، مهارت های فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن به عنوان فرشتگان نجات، حلاوت نجات جان انسانها را با عمق وجودتان احساس کنید و زندگی دوباره را به ارمغان آورید.

اینجانب چهل و پنجمین سالروز تأسیس فوریت های پزشکی و اورژانس۱۱۵ را به شما عزیزان که نقش بسزایی در بهبود وضعیت بیماران دارید و خانواده محترمتان که با بردباری در کنارتان هستند، صمیمانه تبریک عرض می کنم و از درگاه احدیت توفیق، سعادت و سلامت را برایتان مسئلت دارم.

 

                 دکتر حسین قاسمی

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

 

دکتر حسین قاسمی


 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٨٩٢٦ | تعداد نمایش خبر : 86
 

 


خروج