صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، به مناسبت ۲۶ شهریور، چهل و پنجمین سالروز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی و روز فوریت های پزشکی
 

همکاران جهادگر و گرانقدر فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵

به لطف و عنایت خداوند متعال و به بهانه چهل و پنجمین سالروز تأسیس اورژانس ۱۱۵، بر خود میبالم که انسانهایی از خود گذشته به پشتوانه ایمان، اعتقاد، دانش، توانایی و نوع دوستی، همواره یاری گر مصدومین و بیماران هستید. بی شک تلاش صادقانه و عشق ورزی به انسانها و بهره مندی از علم و مهارت، از سرمایه های ارزشمند تکنسین های اورژانس ۱۱۵ است. در شرایط کنونی امروز و با گسترش و افزایش بروز بیماریها، حوادث، سوانح، بلایا و علی الخصوص ویروس منحوس کرونا، بیشتر از هر زمان دیگر، نیاز به خدمات و مراقبت های پیش بیمارستانی احساس می شود.

 شما تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی، جزء اولین کسانی هستید که در مواجهه با مصدومان و نیازمندان قرار دارید و چه زیبا با صبر و بردباری، خدمات اولیه درمانی را که نقشی حیاتی، در بهبود وضعیت بیماران دارد را به آنان ارائه می دهید و حیاتی دوباره را برایشان به ارمغان می آ ورید.

امروز به همت شما زحمت کشان عرصه سلامت و سربازان خط اول حوزه درمان با بیش از ۵۰۰ نیروی متخصص و ۸۱ پایگاه شهری و جاده ای، روزانه به طور میانگین، به بیش از ۱۰۰ بیمار نیازمند، در استان، خدمات پیش بیمارستانی ارائه می شود.

اینجانب، ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۶شهریور روز فوریت های پزشکی، از زحمات خالصانه شما عزیزان، نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

امیدوارم در برداشتن گامهای مستحکم و مطمئن در مسیر مهرورزی به مردم و همچنین نجات جان مردم غیور مان سرآمد باشید‌.

از خدای مهربان برای همگان سلامتی و توفیق خدمت به همنوعان را خواهانم.


من الله توفیق

دکتر حسین فرشیدی

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

 

دکتر فرشیدی


 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٨٩٢٥ | تعداد نمایش خبر : 83
 

 


خروج