صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


ارزیابی و پایش اماکن عمومی شهر بندرعباس توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
 

 

رییس دانشگاه علوم پزشكى هرمزگان به همراه مهندس مریدی مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی در راستای ارزیابی میدانی از وضعیت رعایت بهداشت و طرح فاصله گذاری اجتماعی از اماکن عمومی شهر بندرعباس بازدید کردند.

دکتر حسین فرشیدی در بازدید از فرودگاه بین المللی بندرعباس و نشست با مدیر فرودگاه در خصوص رعایت موارد بهداشتی، استفاده از ماسک، استفاده از مواد ضد عفونی کننده در محیط فرودگاه و نحوه خدمات رسانی به مسافران هنگام ورود و خروج از فرودگاه و حین پرواز نکات لازم را ارائه کرد.

دکتر فرشیدی با حضور در جایگاه عرضه بنزین بلال و شهر نمایش بندرعباس و گفتگو با متصدیان جایگاه و برخی از رانندگان بر رعایت اصول بهداشتی هنگام استفاده از دستگاههای سوختگیری و هنگام پرداخت وجه نقد و استفاده از خدمات الکترونیکی تاکید کرد.

وی از یک داروخانه، و دو شیرینی فروشی واقع در گلشهر بندرعباس دیدن کرد و رعایت اصول و دستورالعمل‌های بهداشتی در این مراکز را قابل قبول دانست.

فروشگاه زنجیره‌ای اتکا، مجتمع تجاری (زیتون و بازار بزرگ) و بازار قدیمی بندرعباس (ترک ها) از دیگر اماکن شلوغ در شهر بندرعباس بود که دکتر فرشیدی ضمن بازدید میدانی و گفتگو با کسبه و مردم بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری فیزیکی تاکید کرد.

 

 

 

 
بازدید دکتر فرشیدی

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٧٦٦٣ | تعداد نمایش خبر : 234
 

 


خروج