صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


راه اندازی 200 تخت بستری قرنطینه ویژه بیماران مبتلا به کرونا در کیش
 

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش از آماده‌سازی و تجهیز 200 تخت بستری برای قرنطینه بیمارانی که بعد از بهبودی از بیمارستان ترخیص می شوند؛ در جزیره کیش خبر داد.

ناصر آخوندی با اشاره به برخی دیگر از خدمات ارائه شده در راستای مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری میان مردم و ساکنین جزیره کیش، گفت: کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند و بعد از بهبودی از بیمارستان ترخیص و در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، سه نفر راننده برای ارائه خدمات به آنان اختصاص داده شده است.

آخوندی افزود: تعداد هفت نفر نیرو راننده دیگر نیز از ترابری این سازمان برای کمک‌رسانی به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش به کار گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ده دستگاه خودرو به‌منظور نظارت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جزیره کیش در اختیار مرکز توسعه سلامت کیش، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی کیش، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش قرار گرفته است.

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا میان مردم و ساکنین جزیره کیش؛ کلینیک امام علی (ع) آماده پذیرش و ارائه خدمات پزشکی به مراجعه‌کنندگان در جزیره کیش، فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٧١٦٥ | تعداد نمایش خبر : 110
 

 


خروج