صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده داروسازی بندرعباس برگزار شد
 

 

مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشکده داروسازی بندرعباس با هدف آشنایی دانشجویان با فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، فرهنگی دانشکده برگزار شد.

رئیس دانشکده داروسازی بندرعباس در این مراسم ضمن تبریک به دانشجویان ورودی جدید گفت: همه شما راه سختی را پشت سرگذاشته اید تا بتوانید وارد این رشته و دانشگاه شوید و مطمئن باشید؛ توانایی عبور از این سختی ها را دارید.

دکتر امید صفا افزود: دانشکده داروسازی بندرعباس یک دانشکده نوپا است و در این مدت کوتاه توانسته با همکاری پرسنل شاغل در این مجموعه و دانشجویان روند صعودی روبه رشدی داشته باشد؛ لذا هر چه رتبه دانشکده در آینده بالاتر برود، دانشجویان این رشته با افتخار عنوان می کنند که در این دانشکده تحصیل کرده اند، و اساتید نیز با علاقه مندی بیشتری کار می کنند.

دکتر صفا با اشاره به نقش اخلاق و رفتار در موفقیت دانشجویان ابراز کرد: در این 6 سال تحصیل فارغ از آموزش مباحث تخصصی و علمی اخلاق، رفتار و منش و حتی نحوه پوشش شما نیز تغییر می کند و این تغییرات برای رسیدن به یک مرحله جدید از زندگی شما اتفاق خواهد افتاد. و به مروز خودتان این تغییر و تحول را احساس خواهید کرد.

وی تصریح کرد: در جهت ثبات قوانین دانشکده رعایت ضوابط و مقررات توسط دانشجویان لازم الاجرا و امیدواریم بتوانیم در کنار هم برای ارتقاء شما و دانشکده تلاش کنیم و موفق و سربلند باشیم.

در بخش دیگری از این مراسم معاونین آموزشی و پژوهشی و همچنین رییس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه هر کدام مباحث مربوط به حوزه کاری خود را به دانشجویان ارائه کردند.

تقدیر از دانشجویان موفق ورودی های 94 تا 97 و همچنین دو نفر از دانشجویانی که توانسته بودند در المپیاد ورزشی وزارت بهداشت حائز رتبه شوند، از برنامه نهایی این مراسم بود.

 

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٨٦٩ | تعداد نمایش خبر : 543
 

 


خروج