صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


نائب قهرمانی تیم دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در المپیاد دانشجویان
 

 

تیم فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مقام نائب قهرمانی چهاردهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر وزارت بهداشت دست یافتند.

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: تیم فوتسال دختران دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در فینال در مقابل  تیم دانشگاه علوم پزشکی  کرمان قرار گرفتند و نتیجه را ۴ بر۲ واگذار کردند و به مقام دوم مسابقات دست یافتند.

الیزابصیریان گفت: در مرحله یک چهارم مسابقات فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مقابل  تیم علوم پزشکی کرمانشاه موفق شدند با نتیجه ۳ بر یک حریف را از پیش رو بردارند و به فینال راه پیدا کنند.

بصیریان افزود: دانشجویان هرمزگان همه تلاش خود را از همان شروع مسابقات بکاربستند، تابه این مرحله رسیدند که جای بسی تبریک به این عزیزان دارد.

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تبریک به تیم فوتسال دانشجویان دختر گفت: رسیدن به مقام دوم چهاردهمین المپیاد دانشجویان دختر وزارت بهداشت نشان از تلاش و کار تیمی است و جا دارد تبریک وتشکر خود را از زحمات تک تک بازیکنان، مربیان و مسئولان دانشگاه که از دانشجویان ورزشکارحمایت کردند، اعلام نمایم.

دکترعبدالعظیم نجاتی زاده تاکید کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های ورزشی بتوانیم در سالهای آتی در سایر رشته ها نیز که توانمندی وجود دارد، دانشجویان ورزشکار مقام آور باشند.

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٥١٣ | تعداد نمایش خبر : 351
 

 


خروج