صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می کند؛
چهارمین دوره کارگاه روشهای بیولوژی مولکولی
 

مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه اقدام به برگزاری چهارمین دوره کارگاه روشهای بیولوژی مولکولی (Molecular Biology Methods) از هفتم لغایت دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری نموده است.

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی گفت: در این دوره پنج عنوان کارگاه اصلی و پرکاربرد بصورت تئوری و عملی توسط اساتید مجرب ارائه خواهد شد.

دکتر افتخار، هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء سطح علمی و عملی اساتید، دانشجویان وکارمندان عنوان کرد و افزود: متقاضیان بعد از شرکت در کارگاهها، اصول تئوری و عملی هر کدام از روشها را بخوبی و بصورت استاندارد مرحله به مرحله آموزش خواهند دید، به گونه ای که قادر خواهند بود یافته های خود را در آزمایشگاه یا محل کار بکار گیرند.

وی اشاره کرد: ثبت نام در این کارگاه ها از 21 فروردین ماه لغایت 5 اردیبهشت ماه سال جاری همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح لغایت 14 صورت خواهد گرفت؛ همچنین متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر از شیوه ثبت نام به وبسایت مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به آدرس:http://mmrc.resv.hums.ac.ir مراجعه نمایند.

تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٤٥١٦ | تعداد نمایش خبر : 178
 

 


خروج