صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


تشکیل کمیته سلامت نوروزی در شهرستان بشاگرد
 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف بهداشتی و با توجه به نزدیکی ایام نوروز و آغاز سفرهاي نوروزي کميته سلامت نوروزی در شهرستان بشاگرد تشکيل جلسه داد.

دکتر عباس علیمراد افزود: در تلاشیم تا باهم افزایی و تعامل با سایر ادارات شهرستان در ایام نوروز، فضایی امن از لحاظ بهداشتی و حوادث ناگهانی که تهدیدی برای مسافران نوروزی است بوجود آوریم .

وی ابراز کرد: هدف از اجرای این طرح ،صیانت و حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی است .

علیمراد، برخی از اقدامات کمیته از جمله تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، اقامتی و تفریحی، نظارت بر آب شرب مصرفی، برگزاری بازدیدهای مشترک طرح سلامت نوروزی، تقویت پایگاههای اورژانس 115 در نقاط شهری و جاده ای را بیان کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و به ویژه مسافران نوروزی در طول اجرای طرح تاکید کرد.

سعید دانشمند مسئول واحد سلامت محیط و کار شبکه ،بازدید از اماکن بین راهی و سیاحتی زیارتي و اماکن عمومي حساس نظير  پارک ها و محل هاي اسکان مسافران نوروزي از اولويتهاي اکيپ بهداشت محيط دانست و گفت: شماره تماس رایگان 190 آماده پاسخگویی به شکایات و انتقادات مردمی در خصوص مشکلات بهداشتی و درمانی می باشد.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧  |  کد خبر : ١٤٣٢١ | تعداد نمایش خبر : 95
 

 


خروج