صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


دبیر هفته سلامت در جلسه هماهنگی هفته سلامت با ادارات:
تامین و ارتقای سلامت، مستلزم فرهنگ سازی و آگاهی بخشی جامعه است
 

جلسه هماهنگی هفته سلامت با ادارات مرتبط با حوزه سلامت استان با حضور دکتر نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه و دبیر هفته سلامت در سالن ابوریحان مجتمع آموزشی، پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر نوروزیان به شعار هفته سلامت "سلامت برای همه و در هرکجا" که از یکم تا هفتم  اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد؛ اشاره کرد و گفت: تامین و ارتقای سلامت جامعه مستلزم فرهنگ سازی و آگاهی بخشی جامعه در خصوص شاخصه های مهم سلامت و در نهایت بالابردن سطح سواد سلامت مردم است.

وی در ادامه با بیان اهداف هفته سلامت و بیان روزشمار، به اهمیت برگزاری هرچه بهتر و پررنگ تر برنامه های این هفته تأکید کرد و خواستار نوآوری و ابتکار در اجرا و گرامیداشت هر چه بهتر این هفته شد.

در ادامه جلسه نمایندگان ادارات با اعلام همکاری، برنامه های اجرایی خود در طول هفته سلامت را ارائه جهت اجرای هر چه بهتر این هفته ارائه کردند.

گفتنی است؛ از جمله برنامه های پیشنهادی ادارات همکار می توان به برنامه فرهنگی، اجتماعی (آموزش سلامت در هفت محله، هفت روز) و برگزاری پیاده روی، مسابقات ورزشی، جشنواره، ایستگاههای مشاوره ای و آموزشی و عیادت از بیماران اشاره کرد.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٢٩٣ | تعداد نمایش خبر : 228
 

 


خروج