صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی با امام جمعه بندرعباس
 

 دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بندرعباس، با آیت الله نعیم آبادی دیدار و گفتگو کرد؛ در این دیدار که به مناسبت سال نو و عید مبعث برگزار شد؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و اعضای هیئت رییسه دانشگاه نیز حضور داشتند.

در ابتدا دکتر سید حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز سال جدید و عید مبعث را تبریک گفت؛ و برای امام جمعه بندرعباس از خداوند متعال آرزوی توفیق، سلامتی و طول عمر نمود.

دکتر داودی با اشاره به عملکرد دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سالهای اخیر از حمایت مستقیم امام جمعه بندرعباس به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان تشکر کرد و افزود: در این سالها تذکرات و حمایتهای جنابعالی در جهت ارائه خدمات سلامت به مردم شریف هرمزگان رهگشا و موثر بوده است.

آیت الله نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس ضمن تبریک اعیاد و مناسبت های اخیر بر ایجاد روحیه تعهد در دانشجویان تاکید کرد و اظهار داشت: اساتید  دانشجویان تلاش و زحمات زیادی را متقبل می شوند و لذا دانشجویان پس از فراغت از تحصیل باید برای مردم کشور خود خدمت کرده و برای آبادانی کشور تلاش کنند.

وی افزود: ساخت مراکز درمانی و رفع کمبود های موجود از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما باید به این نکته توجه داشت که پرورش نیروهایی که از خود گذشته باشند و خود را بخشی از جامعه بدانند کاری بسیار بزرگ است؛ دانشجویان بخشی از جامعه هستند و تکلیف شرعی و وجدانی دارند و این امر فقط با پرورش جدی در مراکز علمی محقق می شود.

نماینده ولی فقیه در بندرعباس از تلاش های صورت گرفته در مجموعه بهداشت و درمان استان تشکر کرد و ابراز داشت: شناخت عمیق اهمیت کارها در دولت ها موجب رشد و ترقی جامعه خواهد شد. که انشالله با شناخت وظایف و عمل به آنها موجبات پیشرفت کشور را فراهم نماییم.

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٢٩٢ | تعداد نمایش خبر : 296
 

 


خروج