صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


اعلام آمادگی مرکز توسعه سلامت کیش در جهت خدمت به مسافرین در ایام نوروز
 

دکتر محمدرضا رضانیا، رییس مرکز توسعه سلامت کیش از آمادگی این مرکز جهت ارائه خدمات بهداشتی به مسافران و ساکنین جزیره کیش در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

دکتر رضانیا به روند رو به رشد فعالیت های انجام گرفته در سال 96 اشاره کرد و نسبت به تبیین راهکارهایی برای ارایه خدمات مطلوب تر به شهروندان و گردشگران نوروزی در ایام پایان سال و تعطیلات نوروز تأکید کرد.

وی اظهار کرد: نظر به افزایش مراجعان مراکز بهداشتی درمانی در ایام نوروز، برنامه ریزی مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب و با کیفیت به مسافران و شهروندان یک ضرورت است.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اعلام اینکه مرکز سلامت جامعه بوعلی و پایگاههای صدف و سحر برای خدمات دهی در ایام تعطیل و غیر تعطیل نوروز آماده خدمت رسانی هستند، گفت: جدول کشیک تمامی حوزه ها آماده و به آنان ابلاغ شده است.

وی، اعزام گروه های بازرسان بهداشت محیط را یکی از برنامه‌های این مرکز در ایام تعطیل عنوان کرد و افزود: نظارت بر مراکز توزیع مواد غذایی، رستوران ها، هتل ها و اماکن عمومی در این مدت تشدید می‌شود.
دکتر رضانیا در ادامه افزود: گروه های بازرسان بهداشت و محیط  و گشت ویژه نوروز از اول بهمن ماه برای نظارت بر مراکز توزیع مواد غذایی، رستوران ها و اماکن عمومی اعزام شده اند.

تأکید بر استفاده از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و آموزش های بهداشتی به عنوان بازوان توانمند حوزه بهداشت و درمان، از دیگر موارد مطرح شده توسط رییس مرکز توسعه سلامت کیش بود.

 

وی تصریح کرد: واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش آماده پاسخگویی به شهروندان می باشد و شهروندان می توانند موارد تخلف بهداشتی مشاهده شده را به شماره تلفن 09366858085 در تمامی ساعات شبانه روز و شماره تلفن 07644423311 و سامانه 190 واحد بهداشت محیط جهت پیگیری اعلام نمایند.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١١٠٢٨ | تعداد نمایش خبر : 162
 

 


خروج